Департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради

Гуманітарна допомога для незахищених верств населення

09:03:22, 2017-01-11

Аналізуючи підсумки минулого року ми бачимо, що в нашому місті сталося багато гарних подій – яскравих та щедрих на благодійність. Нажаль, в нашій країни все ж є такі верстви населення, яким потрібна допомога, зокрема медична, бо не всі пацієнти можуть придбати собі ліки. І саме тому, команда мера завжди звертає увагу на медичні потреби мешканців Дніпра.

В 2016 році Борис Філатов посприяв отриманню гуманітарної допомоги у вигляді лікарських засобів провідних фармкомпаній, таких як «Гедеон Ріхтер» (Угорщина), «Вьорваг Фарма» (Німеччина), «Мили Хелскере Лтд.» (Індія), «Еббот» (США) та інших. Медикаменти цих виробників для мешканців міста передав Благодійний Фонд «ФАРМВАРТА». У центри первинної медико-санітарної допомоги міста були надані протизапальні, протимікробні, протиалергійні препарати та препарати, що покращують роботу органів кровообігу, травлення, нервової системи, тощо. Загальна кількість лікарських засобів складає 41 тис. упаковок на суму 8 460 000 грн. Якщо тільки вдуматись в цифри, то скільки пацієнтів отримали безкоштовно необхідних медикаментів у 2016 році!

Особисту подяку керівництво міста та департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради висловлює керівнику Благодійного фонду «ФАРМВАРТА» Денису Шевченко за надання посильної допомоги мешканцям Дніпра.

Маємо надію, 2017 рік також буде щедрим на добрі справи.

Будьмо здорові!

Новини