Департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради

МАМИ, ЯКІ НАРОДИЛИ В ДЕНЬ МІСТА, ОТРИМАЛИ ВІД БОРИСА ФІЛАТОВА ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ НА ЗАГАЛЬНУ СУМУ МАЙЖЕ 200 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

18:38:05, 2017-09-13

У День міста в Дніпрі народилися 17 хлопчиків та 9 дівчаток. 13 вересня з поповненням родини привітала виконувачка обов`язків міського голови Бориса Філатова Світлана Єпіфанцева.

«Місія надзвичайно приємна та позитивна. Думаю, це чудовий знак, коли в День міста з`являється таке поповнення», – сказала Світлана Єпіфанцева.

Сьогодні сертифікати від мера на загальну суму майже 200 тис. грн отримають усі 25 породіль. Перші подарунки вручили молодим батькам у міському пологовому будинку № 1. Минулої суботи тут народилися 8 дітей. Серед них і двійнята – маленькі Олександра та Аліна Кішинські.

«Я дуже вдячна пологовому, у мене лише хороші враження. Нам не ставили термін на День міста, він був трохи пізніше. Та це ж двійня», – розповіла мама малюків Тетяна Кішинська.

У родині вже вирішили, що грошову премію витратять на дитячий візочок. Вітати батьків і новонароджених, які з`явилися на світ у святковий день, стало доброю традицією в Дніпрі. Її започаткували ще 9 років тому. Наразі фінансова підтримка породіллям зросла до 7,5 тис. грн. Подарунок за народження малечі на День міста отримують родини, в яких хоча б один із батьків зареєстрований у Дніпрі.

 

Новини