Департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради

Підписання меморандуму

12:46:58, 2017-04-24

24 квітня 2017 року в департаменті охорони здоров’я населення проведено зустріч з представниками громадської організації. Під час зустрічі заступником міського голови, директором департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Бабським Андрієм та головою правління Благодійної  організації «Благодійне товариство» Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Дніпро Колісником Олександром підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю стосовно реалізації спільних заходів щодо протидії  ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, іншим соціально-небезпечним захворюванням,  а також заходів, спрямованих на надання паліативної та хоспісної допомоги хворим на ВІЛ/СНІД, туберкульоз у м. Дніпро.

Під час підписання Меморандуму заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я населення та представники громадськості обговорили координацію спільних дій щодо забезпечення підтримки системи надання медичних послуг хворим на ВІЛ/СНІД, туберкульоз, інші соціально-небезпечні захворювання та хворим, які потребують паліативної та хоспісної допомоги. Також були обговорені питання формування прихильності хворих до лікування соціально-небезпечних хвороб за допомогою використання цілісного підходу, орієнтованого на пацієнта із урахуванням індивідуальних потреб кожного хворого та його соціально - економічної вразливості.

Департамент охорони здоров’я населення зобов`язався всебічно сприяти, в межах своєї компетенції, реалізації заходів, спрямованих на забезпечення епідемічного благополуччя населення міста в сфері протидії ВІЛ/СНІД, туберкульозу, інших соціально-небезпечних захворювань та заходів, спрямованих на надання допомоги хворим на ВІЛ/СНІД, туберкульоз, які потребують паліативної та хоспісної допомоги, та співпрацювати із  Благодійною організацією «Благодійне товариство» Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» щодо забезпечення прихильності пацієнтів до якісних медичних послуг.

Меморандум набрав чинності з моменту підписання.

Новини