Департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради

Подарунки до дня Святого Миколая.

16:08:15, 2016-12-20

Існує давнє повір’я, що в день Святого Миколая Чудотворця не можна нічого робити для себе, а тільки для тих, хто цього дуже потребує. В Україні Святий Миколай роздає дітям солодощі та подарунки.


Цьогоріч команда нашого мера не стала винятком та підтримала цю добру традицію. Представники Департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради, а саме заступник директора Кокуца М.В., начальник відділу Костюченко А.С., головний лікар Міського центру здоров’я Толчинська А.В., за ініціативою Б.А. Філатова стали «миколайчиками» та перерахували 30 000 грн. на рахунок будинку дитини №2. Також 98 дітлахів віком від 0 до 3 років, які залишились без батьківської опіки з різних причин, отримали підгузки, дитяче харчування, розвиваючі ігри та іграшки.


Під час свята представники департаменту стали хрещеними батьками для маленького Русланчика та крихітної Єви з цього будинку.


«Миколайчиком» бути легко. Треба лише допомогти ближнім та стражденним. Адже з таких невеликих добрих справ і починається загальний добробут людей нашого міста.

 

Новини