Департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради

Практичні заняття з тактичної медицини та військової підготовки

14:57:17, 2017-10-06

Сьогодні, 6 жовтня, з ініціативи заступника міського голови Андрія Бабського у Дніпрі були проведені практичні заняття з тактичної медицини та військової підготовки.

40 лікарів-інтернів та молодих спеціалістів Дніпра взяли участь у заході.

Тренування було організовано управлінням молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради за підтримки спонсорів та відбулося на території пейнтбольного клубу «АГРЕСОР».

З учасниками працювали досвідчені інструктори КП «Патріот». Директор підприємства Ігор Куліковський впевнений: практичні навички, які отримали молоді лікарі, можуть знадобитися не лише під час військових операцій чи терористичних загроз, а й на мирній території.

Окрім медичної практики, хлопці та дівчата взяли участь у тактичні грі лазертаг та поспілкувалися з учасниками АТО. Бійці розповідали про реальні ситуації, з якими доводиться зтикатися під час військових дій, навчали як виносити на собі поранених з поля бою тощо.

Після занять всіх присутніх нагодували стравами польової кухні від МНС та кухарів Veterano Pizza.

«Звісно, навчаючись у медакадемії, ми відвідували відповідні лекції, але не зайве освіжити все це у пам`яті, оскільки щось забувається з часом. Дуже важливо, що інструктор не просто розповідає теорію, а демонструє практичні прийоми на манекені, показує, як правильно діяти у тих чи інших ситуаціях», - поділилася своїми враженнями від тренінгу одна з учасниць - молодий сімейний лікар амбулаторії №3 центру первинної медико-санітарної допомоги №9 Віталіна Гомон.

Дякуємо організаторам за проведення цього корисного та пізнавального заходу.

Новини