Департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради

З першого листопада у місті проходить місячник

16:02:52, 2016-11-21

З метою поліпшення медичної допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які приймали участь в антитерористичній операції, сім’ям військовослужбовців, які загинули в зоні АТО,  Департаментом охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради  організовано проведення місячника «Дні здоров’я» для учасників антитерористичної операції.  

     Місячник  проходить з 1 по 31 листопада 2016 р.  Напередодні місячника департамент охорони здоров’я  населення міської ради проводив певну організаційну роботу щодо проведення заходу , в т.ч. упорядковано облік демобілізованих військовослужбовців, здійснено взаємодію з зацікавленими управліннями  та  службами міської ради з актуальних питань. Запрошено військовослужбовців та членів сімей військовослужбовців, які загинули в зоні АТО, до центрів первинної медико-санітарної допомоги для проходження медичних оглядів, проведення медичної та психологічної реабілітації.

         У м. Дніпро на обліку в центрах первинної медико-санітарної допомоги перебувають 1911 демобілізованих військовослужбовців учасників АТО.   З початку року консультативно - лікувальну допомогу отримали 1427 осіб. В 2016 році 899 осіб пройшли амбулаторну реабілітацію.  Пройшли оздоровлення в санаторіях України 86 осіб. У сімейних лікарів перебувають на обліку 80 інвалідів - учасників  АТО 1, 2, 3 групи та 151 особа, які отримали бойові поранення. В 2016 році отримали пільгові рецепти на медикаменти 270 осіб - учасників АТО.

      Протягом місячника демобілізовані військовослужбовці, які приймали участь в антитерористичній операції,  та члени сімей  військовослужбовців, які загинули в зоні АТО, мають змогу не тільки пройти  медичний профілактичний огляд, отримати відповідну  медичну допомогу за необхідністю, пройти медичну , в т.ч.  психологічну реабілітацію, а й  за потребою для кожного будуть розроблені індивідуальні програми реабілітації. З урахуванням результатів проведених профілактичних оглядів ті, хто потребує, будуть охоплені  належним диспансерним наглядом.  У разі необхідності буде забезпечуватись направлення пацієнтів до вищого рівня надання  медичної допомоги з метою своєчасного спеціалізованого лікування.

     Департамент охорони здоров’я  населення міської ради запрошує  демобілізованих військовослужбовців - учасників антитерористичної операції та членів сімей військовослужбовців, які загинули в зоні АТО, які ще не пройшли профілактичні огляди протягом 2016 року до Центрів первинної медико – санітарної допомоги!!!!!

Новини