Всi новини

 • 16.04.2019

  Всесвітнього дня боротьби з діабетом

  Всесвітнього дня боротьби з діабетом

 • 17.04.2019

  Как сохранить женское здоровье в весенний период

  Как сохранить женское здоровье в весенний период: рекомендации врачей (ФОТО)

 • 23.01.2019

  Урядова програма "Доступні ліки"

 • 04.01.2019

  Підсумки 2018: медицина

  Медична реформа, модернізація амбулаторій та запровадження електронної системи запису до лікаря. Кардинальні зміни в медичній сфері Дніпра.

 • 16.04.2019

  Дніпро залучився до тренінгів по впровадженню міжнародної класифікації первинної медичної допомоги ICPC-2.

  Дніпро залучився до тренінгів по впровадженню міжнародної класифікації первинної медичної допомоги ICPC-2.

  10 грудня тренер Володимир Міхєєв ознайомив учасників тренінгу з 2 версією Міжнародної класифікації первинної медичної допомоги ICPC та її основними принципами. Головні лікарі, заступники з ЕТН, завідувачі інофрмаційно-аналітичних відділів, лікарі-статистики вивчали нову класифікацію та навчались використовувати її у щоденній практичній роботі.

  Для сімейних лікарів та завідувачів амбулаторій тренінги проводяться на базі кожного центру первинної медико-санітарної допомоги.

 • 07.12.2018

  06 грудня в одній із шкіл м. Дніпра проведено інтерактивне навчання та вікторину.

  Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ. За оновленими оцінками щодо ВІЛ/СНІДу, на початок 2017 року в Україні мешкало 238 тисяч людей з ВІЛ, а у віковій групі старше 15 років рівень поширеності ВІЛ становив 0,61%.

  Тому наразі є важливим говорити з підлітками про цю проблему, бо дивлячись телевізор, читаючи журнали, спілкуючись із друзями, дитина отримує різну, найчастіше неправдиву інформацію. Якщо не почати обговорювати з нею важкі питання якомога раніше, хтось інший, можливо не найкращий кандидат, візьме це завдання на себе.

  За ініціативою департаменту охорони здоров’я населення ДМР та за сприянням департаменту гуманітарної політики ДМР впродовж 2-х тижнів в 11 класах загальноосвітніх школах м. Дніпра проводять виховні години та бесіди щодо ВІЛ-інфекції, інформаційний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими та боротьби зі СНІДом, організовані перегляди тематичного кінофільму, встановлено стенд з інформаційними матеріалами.

  06 грудня в одній із шкіл м. Дніпра для учнів 11 класу за участю ГО «100 % життя» та ГО «Позитивні жінки» проведено інтерактивне навчання та вікторину.

 • 05.12.2018

  Обстеження на ВІЛ-інфекцію всім бажаючим

  Шановні мешканці!

  Пройти обстеження на ВІЛ-інфекцію всім бажаючим можна у свого сімейного лікаря, або в кабінетах «Довіра» за наступними адресами:

  Кабінет «Довіра» КЗ «Дніпровська міська клінічна лікарня № 12» ДМР»,
  м. Дніпро, вул. Електрична, буд. 15

  Кабінет «Довіра» КЗ «Дніпровська міська поліклініка
  № 2» ДМР»,
  М. Дніпро, вул. Ламана, 4

  Кабінет «Довіра» КЗ «Дніпровська міська поліклініка № 6» ДМР»,
  м. Дніпро, вул. Столярова, буд. 12

  Кабінет «Довіра» КЗ «Дніпровське клінічне об’єднання швидкої медичної допомоги» ДМР», м. Дніпро,
  вул. Філософська, буд.62

  Відділення «Клініка, дружня до молоді» КЗ «Дніпровська міська поліклініка № 5» ДМР», м. Дніпро, вул. Гусенка, буд.13

  Пам’ятайте, якщо ВІЛ-інфекцію діагностувати вчасно, можна оперативно розпочати антиретровірусну терапію, надати необхідне лікування та людина може жити якісним та повноцінним життям.

 • 13.12.2018

  Червона стрічка — символ боротьби зі СНІДом

  Вона стала символом не тільки розуміння, а й об’єднання зусиль людей, спрямованих на вирішення цієї проблеми. Прикріпивши стрічку до свого одягу, людина висловлює свою підтримку, співчуття і переживання тим, хто хворий.

 • 13.12.2018

  Эфективна стратегія комунікації медичного закладу

  «Эфективна стратегія комунікації медичного закладу».

  Це не тільки назва тренінгу, це рецепт успішної комунікації між лікарями та пацієнтами.

 • 13.12.2018

  Міжнародний день людей з інвалідністю

  Ставлення до громадян з обмеженими можливостями здоров'я є характерною ознакою цивілізованості та демократичності суспільства.

  3 грудня визначено як Міжнародний день людей з інвалідністю. Це день підвищеної уваги суспільства до проблем осіб з інвалідністю, коли є нагода звірити, що зроблено і що потрібно зробити для формування гідних умов життя цих людей, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

  Законодавством визначено право на доступну та якісну медичну допомогу (безкоштовну або на пільгових умовах), реабілітацію і санаторно-курортне лікування, на отримання на пільгових умовах технічних засобів реабілітації. Тому запрошуємо людей з особливими потребами звернутись до свого сімейного лікаря та узгодити питання, які стосуються організації необхідного обстеження, пільгового лікування, реабілітації тощо.

 • 16.11.2018

  Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом: 14 листопада дніпряни зможуть безкоштовно визначити рівень глюкози у крові.

 • 13.12.2018

  Міжнародний день відмови від куріння

  Міжнародний день відмови від куріння відзначається щороку в третій четвер листопада.