07.12.2018

06 грудня в одній із шкіл м. Дніпра проведено інтерактивне навчання та вікторину.

Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ. За оновленими оцінками щодо ВІЛ/СНІДу, на початок 2017 року в Україні мешкало 238 тисяч людей з ВІЛ, а у віковій групі старше 15 років рівень поширеності ВІЛ становив 0,61%.

Тому наразі є важливим говорити з підлітками про цю проблему, бо дивлячись телевізор, читаючи журнали, спілкуючись із друзями, дитина отримує різну, найчастіше неправдиву інформацію. Якщо не почати обговорювати з нею важкі питання якомога раніше, хтось інший, можливо не найкращий кандидат, візьме це завдання на себе.

За ініціативою департаменту охорони здоров’я населення ДМР та за сприянням департаменту гуманітарної політики ДМР впродовж 2-х тижнів в 11 класах загальноосвітніх школах м. Дніпра проводять виховні години та бесіди щодо ВІЛ-інфекції, інформаційний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими та боротьби зі СНІДом, організовані перегляди тематичного кінофільму, встановлено стенд з інформаційними матеріалами.

06 грудня в одній із шкіл м. Дніпра для учнів 11 класу за участю ГО «100 % життя» та ГО «Позитивні жінки» проведено інтерактивне навчання та вікторину.
Повернення до списку