01.09.2020

COVID-19 У ДНІПРІ

COVID-19 У ДНІПРІ

До початку захворюваності в місті, на боротьбу з коронавірусною інфекцією з міського бюджету було виділено 98 млн. грн. На сьогодні витрачено близько 60 млн. грн. і всі лікувальні заклади міста в повному обсязі забезпечені:

- лікарськими засобами;
- засобами індивідуального захисту;
- дезінфікуючими засобами.

Також, закуплено 35 апаратів штучної вентиляції легень, з яких 15 – високого класу, та інше обладнання для лікарень міста.

В місті працює 68 лікарів, які готові лікувати пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Опорними визначені Клінічна лікарня 21 м.Дніпро - Clinical hospital 21 Dnipro (250 ліжок), КНП "Міська клінічна лікарня 16" ДМР (200 ліжок) і КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 6» ДМР. У разі необхідності приймати пацієнтів готова КНП «Міська клінічна лікарня №8» ДМР.

Пацієнти з пневмонією госпіталізуються до наступних закладів:

- Міська клінічна лікарня 4 Дніпровської міської ради;
- Міська клінічна лікарня 9 Дніпровської міської ради;
- Днiпропетровська шоста клiнiчна лiкарня;
- КНП "Міська клінічна лікарня 16" ДМР;
- КНП "Міська клінічна лікарня 11" ДМР;
- КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 6» ДМР.

Статистика показує, що рівень захворюваності в м. Дніпрі менший ніж у більшості інших міст України, що свідчить про рівень підготовки до протидії COVID-19.

Дніпро готовий, але він не впорається без відповідальності кожного мешканця міста. Не забувайте про карантинні правила: носіння маски, дотримання дистанції (1,5 метра), а також обробку та миття рук.

Бережіть своє здоров‘я!
Повернення до списку