16.09.2020

МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ В ШКОЛАХ

Сьогодні відбулася прес-конференція, під час якої Андрій Бабський – заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я населення ДМР розповів про медичних працівників в закладах освіти міста.
«В 2010 році, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1205, були затверджені штатні розписи в школах, в яких передбачені медичні працівники. Але, щоб це забезпечити кожна школа має отримати ліцензію на медичну практику.

До 1 го січня 2019 року в школах були медичні працівники, які значилися в штатах лікувальних закладах міста та отримували заробітну плату за кошти міського бюджету.

З 1го січня 2019 року, в межах заходів медичної реформи, штатні розписи лікувальних закладів первинної ланки міста не передбачають посади медичних працівників в школах. Тому, відповідно до наказу № 1205, загальноосвітні навчальні заклади почали отримувати ліцензії на медичну практику та приймати на роботу медичних працівників, які і на сьогодні утримуються за рахунок міського бюджету.
Наразі 142 школи отримали ліцензії на медичну практику, у 38 школах – 40 вакантних посад (33 – медичні сестри, 7 – лікарів-педіатрів). 114 шкіл повністю забезпечені медичними співробітниками та фінансуються за рахунок міського бюджету.

Всім бажаючим, хто має вищу медичну освіту та право на ведення медичної практики – звертатись до департаменту гуманітарної політики ДМР»
Повернення до списку