10.07.2020

МЕДИЦИНА ДНІПРА: ПІДСУМКИ ТИЖНЯ 10.07

Розповіла про ситуацію з коронавірусом в місті – Тетяна Мартиненко – головний спеціаліст відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення ДМР.

«Наразі в місті зареєстровано 541 випадок COVID-19, з яких одужали 474 пацієнтів. На даний час в стаціонарі – 37 осіб та 30 – на амбулаторному лікуванні.
На сьогодні госпіталізовано 63 пацієнти з пневмонією, з яких 9 – діти.
Також, в м. Дніпрі продовжують свою роботу мобільні бригади, які беруть проби для обстеження на коронавірус ПЛР-системою. Вже здійснено 1922 виїзди, обстежено 6030 пацієнтів і отримано 371 позитивна відповідь.
Лікувальні заклади міста забезпечені засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами та необхідним медичним обладнанням.
Лабораторне тестування на COVID 19 проводиться з використанням методу ПЛР та методу ІФА, в залежності від ситуації. За бюджетні кошти вказані дослідження проводиться наступним категоріям осіб: пацієнтам з клінічними ознаками коронавірусної хвороби, пацієнтам із пневмонією, особам, що контактували з підтвердженим випадком, особам, які потребують планової госпіталізації або операції, медичним працівникам, працівникам Національної поліції, Національної гвардії, Держприкордонслужби, іншим фармацевтичним працівникам. Наразі проведено 2910 досліджень методом ІФА.

Пам’ятайте про дотримання карантинних правил і будьте здорові!»
Повернення до списку