26.06.2020

МЕДИЦИНА ДНІПРА: ПІДСУМКИ ТИЖНЯ 26.06.

Розповіла про ситуацію з коронавірусом в місті – Тетяна Мартиненко – головний спеціаліст відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення ДМР.

«Впродовж попередньої доби до закладів охорони здоров’я з приводу гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 6 осіб.

Наразі в місті зареєстровано 502 випадки COVID-19, з яких одужали 384 пацієнтів. На даний час в стаціонарі – 44 особи та 74 – на амбулаторному лікуванні.
Також, в м. Дніпрі продовжують свою роботу мобільні бригади, які обстежили 5457 пацієнтів і отримали 361 позитивну відповідь.

Лікувальні заклади міста в повному обсязі забезпечені засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами та необхідним медичним обладнанням. На сьогодні у КНП "Міська клінінчна лікарня № 21 ім. проф. Є. Г. Попкової" ДМР поставлено все необхідне обладнання, яке було придбано з резервного фонду міського бюджету.

За попередню добу в м. Дніпрі народилося 15 дітей ( 10 дівчаток і 5 хлопчиків).

Не забувайте про дотримання карантинних заходів. Ретельно мийте руки та оброблюйте їх антисептиком, дотримуйтесь соціальної дистанції, носіть маски або респіратори. Дотримуйтесь цих порад і це допоможе зберегти ваше здоров’я та близьких»
Повернення до списку