12.02.2020

Методи контрацепції

12 лютого пройшла прес-конференція, під час якої Одінцова Галина Миколаївна – експерт з питань акушерства та гінекології департаменту охорони здоров’я населення ДМР, генеральний директор КНП «Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 9» ДМР розповіла про те, як запобігти незапланованій вагітності та які методи контрацепції існують.

Питання планування сім’ї – завжди актуальне. Якщо сім’я планує народити дитину, слід звернутися до лікаря, з яким укладено декларацію, та отримати поради, щодо підготовки до вагітності та пологів. Якщо жінка не планує вагітність – отримає консультацію, як себе захистити. Лікар допоможе обрати найбільш сучасний метод контрацепції.  
Переривання вагітності для жінки – це великий ризик запальних захворювань статевих органів і навіть безпліддя. Дуже важливо, щоб дівчина розуміла до початку статевого життя, що попереджувати незаплановану вагітність необхідно одразу.

До найбільш надійних та сучасних методів контрацепції відносяться:
-    Гормональні методи контраценпції (таблетовані, пластирі, вагінальні кільця);
-    Ін’єкційні методи;
-    Бар’єрні методи (презервативи).

Закликаємо батьків проводити бесіди зі своїми дітьми про безпечний статевий акт, про те, як себе захистити від небажаної вагітності та інфекцій, що передаються статевим шляхом.
Бажаємо міцного жіночого здоров’я!
Повернення до списку